sklep z panelami firmy Parador

Jesteśmy wprawną firmą zajmującą się sprzedażą najlepszych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających wymogom nowoczesnych, wymagających konsumentów. Stworzony przez nas sklep internetowy istnieje na rynku już od dziesięciu lat oraz każdego dnia zyskuje coraz to lepsze opinie wśród nabywających. Funkcjonujemy w branży od 20 lat i ciągle się rozwijamy proponując najlepsze rozwiązania kultowe współczesnemu rynkowi.

Panele podłogowe – elegancja, naturalność oraz minimalizm w jednym

Tworząc sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – pragnęliśmy dać naszym konsumentom to, czego nie odnajdą wśród konkurencyjnych sklepów. Liczne rekomendacje weryfikują, że ten cel został osiągnięty, co dla naszej profesjonalnej kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym wyróżniają się nasze panele podłogowe?

•             Prosty montaż – panele znajdujące się w należącej do nas ofercie montowane są metodą bezklejową, na tak zwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest specjalnymi, samozatrzaskowymi piórami. Innowacyjna podłoga pojawia się błyskawicznie i nie wymagane są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Niska cena – Parador sklep zaistniał z myślą o każdym kliencie, w następstwie tego panele znajdujące się w naszej profesjonalnej szerokiej ofercie charakteryzują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Interesujący, modny design – nietuzinkowe wzornictwo powoduje, że nasze panele wyglądają niczym prawdziwe, naturalne drewno! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie posadzek w czystości nie sprawia jakichkolwiek kłopotów!

•             Trwałość i odporność na uszkodzenia – na nasze panele udostępniana jest gwarancja producenta, to właśnie dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że nowa podłoga będzie towarzyszyć Wam w nienagannym stanie przez długie lata!

 

Czeka na Ciebie zespół kompetentnych ekspedientów!

Nasza marka działa w oparciu o jasną i dobrą politykę. Wśród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, jacy zawsze służą konsumentom kompetentną poradą i pomocą w doborze słusznego modelu paneli. Nie rekomendujemy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie mamy w swojej szerokiej ofercie. To fundament, na którym od początku działalności oparliśmy budowę marki.

 

Oferta dla najbardziej wymagających

Wiemy, że wśród naszych konsumentów są też tacy, dla których panele to zdecydowanie za mało! Właśnie dla nich mamy w swoim asortymencie najlepszej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi powłokami lakieru ochronnego. Ich montaż nie różni się od montażu paneli podłogowych. Podobnie jak one deski układa się metodą bezklejową.

Podłoga w jeden dzień!

Czasy, w jakich na wymarzoną posadzkę trzeba było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! W dzisiejszych czasach nawet największą powierzchnię można wykończyć w maksymalnie kilka dni. Wykwalifikowani fachowcy w szeregu przypadków potrzebują tylko paru godzin. To znacznie usprawnia proces remontu i daje szansę na gigantyczne oszczędności!

Pragniemy zaprosić wszystkich Państwa do zaznajomienia się z naszym całkowitym asortymentem oraz do zakupów. Jeśli nurtują Państwa jakiekolwiek pytania bądź niepewności zachęcamy również do kontaktu a ochoczo na wszelkie odpowiemy!

Źródło: parador panele podłogowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *